Jesteś tutaj: Start -> Jak kupować
Jak kupować w Almaturze?
Belka Almatur

Jak dokonać rezerwacji?Przez Internet


Po wybraniu właściwej imprezy należy zapoznać się z jej opisem, orientacyjną ceną oraz zakresem świadczeń; wypełnić formularz rezerwacji wstępnej i wysłać go drogą elektroniczną poprze kliknięcie przycisku „Wyślij rezerwację”. Dostaną Państwo wówczas potwierdzenie rezerwacji, a następnie umowę-zgłoszenie z ostateczną ceną wraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia oraz kartą kwalifikacyjną uczestnika. Po zapoznaniu się z jej treścią, umowę należy wydrukować. Rodzica lub opiekuna prawnego prosimy o czytelne jej podpisanie, zeskanowanie i odesłanie wraz z dowodem wpłaty (szczegóły odnośnie terminu zapłaty oraz karty kwalifikacyjnej zawarte będą w potwierdzeniu) na adres mailowy naszego biura obozy@obozytur.pl lub faxem na nr + 48 61 856 02 27. Dokonanie przedpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i sprzedażą imprezy.


Telefonicznie


W trakcie rozmowy z pracownikiem naszego biura – infolinia + 48 61 855 76 33 – prosimy wybrać rodzaj, termin imprezy, miejsce wsiadania; podać dane osobowe uczestnika (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy) oraz ustalić warunki płatności. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji telefonicznej, druk umowy w dwóch egzemplarzach wraz z warunkami uczestnictwa, ubezpieczenia i kartą kolonijną zostanie wysłany na wskazany przez Państwa adres korespondencyjny. Po zapoznaniu się z treścią umowy należy ją czytelnie podpisać i odesłać jeden egzemplarz faksem lub pocztą tradycyjną na adres naszego biura. Dokonanie przedpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i sprzedażą imprezy.


Osobiście


Zapraszamy bezpośrednio do naszego biura w Poznaniu lub do jednego z wielu biur podróży na terenie całego kraju prowadzących sprzedaż naszych imprez.

BPiT Almatur Poznań Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 9/43 (wejście od. ul. Ratajczaka 8), 61-821 Poznań
Tel. : + 48 61 855 76 33, 61 855 76 34
Faks: + 48 61 856 02 27
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 10-18, sobota 10-14


CoccodrilloKorzystanie z serwisu wczasy-last-minute.com.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opublikowane na stronach wczasy-last-minute.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.