Jesteś tutaj: Start -> Jak kupować
Jak kupować w Almaturze?
Belka Almatur

Jak dokonać rezerwacji?Strona internetowa a-travel.pl oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie. W przypadku rezerwacji telefonicznej, aby ułatwić naszym pracownikom znalezienie odpowiedniej oferty, prosimy dokładnych preferencji dotyczących planowanego wyjazdu (ilość osób, miejsce, termin, cena, standard). W odpowiedzi nasz pracownik przekaże wszelkie dostępne informacje na temat oferty, a także pomoże w zorganizowaniu dalszych niezbędnych formalności.
1   Wybór oferty
Skorzystaj z wyszukiwarki lub wybranych ofert prezentowanych na stronach stronie internetowej a-travel.pl. Korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu: państwo, region, termin wyjazdu, ilość dni oraz miejsce wyjazdu. By uściślić nasze preferencje możemy wybrać wyszukiwanie szczegółowe, gdzie dostępne są dodatkowe opcje, m.in. przedział cenowy jaki nas interesuje, standard hotelu, rodzaj wyżywienia, udogodnienia. Na początek warto określić kilka podstawowych parametrów np. rodzaju transportu, opcje posiłków, a następnie doprecyzować nasz wybór. Po kliknięciu przycisku "szukaj" zobaczymy listę ofert spełniających wybrane kryteria. Wśród nich wybrać możemy tę, która odpowiada nam najbardziej.
2   Rezerwacja wycieczki
Po dokonaniu wyboru wycieczki i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez kliknięcie przycisku "rezerwuj". Za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie, przekażą nam Państwo dane niezbędne do przygotowania dokumentów. Wypełnienie formularza nie oznacza jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji stanowi potwierdzenie zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do jednego z naszych pracowników w BPiT Alamtur Poznań Sp. z o.o. i pomoże on przy załatwieniu dalszych formalności. Można również udać się bezpośrednio do naszego biura w celu zakupu wycieczki. Mieści się ono przy ul. Ogrodowej 9/43 (wejście od. ul. Ratajczaka 8), 61-821 Poznań
3   Podpisanie umowy i płatności
Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz pracownik skontaktuje się z Państwem (e-mail'em lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesyłana zostaje do Państwa (na podany adres e-mail lub numer faksu) wypełniona umowa-zgłoszenia wraz warunkami uczestnictwa.
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym.
W momencie podpisania umowy-zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Turystycznym. Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo e-mailem do BPiT Almatur Poznań Sp z o.o., lub faksem na numer +48 61 856 02 27. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.
Prosimy o przestrzeganie ustalonych z pracownikiem biura terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.
Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo danych osobowych podawanych w formularzu rezerwacyjnym. Każdego z pracowników obowiązuje prawo o poufności, która obliguje do nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem podróży.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania do wybranej oferty prosimy skorzystać z zakładki „kontakt”
 

CoccodrilloKorzystanie z serwisu wczasy-last-minute.com.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opublikowane na stronach wczasy-last-minute.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.