Jesteś tutaj: Start -> Praca
Praca Almatur
Belka Almatur

PracaPoszukujemy kandydatów do pracy na umowę zlecenie w okresie ferii zimowych i wakacji letnich w charakterze instruktora, wychowawcy kolonijnego, trenera, kierownika, lektora języka angielskiego i niemieckiego.

Szczególnie oczekujemy na zgłoszenia instruktorów: narciarstwa, snowboardu, tańca nowoczesnego i towarzyskiego, plastyki i malarstwa, śpiewu i muzyki oraz piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki, pływania i aerobiku oraz survivalu i paintballa

Wychowawcami mogą być:
1) nauczyciele,
2) studenci szkół wyższych kierunków i specjalności, których program obejmuje przygotowanie pedagogiczne, po odbyciu odpowiedniego przeszkolenia,
3) słuchacze kolegiów nauczycielskich i nauczycielskich kolegiów językowych, po odbyciu odpowiedniego przeszkolenia,
4) osoby posiadające zaświadczenia o ukończeniu kursu dla wychowawców kolonijnych,
5) instruktorzy harcerscy od stopnia przewodnika włącznie,
6) przodownicy turystyki kwalifikowanej oraz instruktorzy Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
7) trenerzy i instruktorzy sportowi.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Rozumiem, że wypełnienie tego kwestionariusza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sieprnia1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883. Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).”


Złóż podanie


Imię
Nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Chcę pracować jako
CV
Skan uprawnień

CoccodrilloKorzystanie z serwisu wczasy-last-minute.com.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opublikowane na stronach wczasy-last-minute.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.