Jesteś tutaj: Start -> Zielone szkoły
Belka Almatur

Zielone szkołyNauka nie musi być nudna, a przede wszystkim nie musi odbywać się w zamkniętych czterech ścianach. Proponujemy doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które podczas organizowanych przez nas wyjazdów grupowych nie tylko nauczą się wielu ciekawostek i zyskają nowe umiejętności, ale również spędzą czas w gronie przyjaciół oraz wzbogacą się o nowe doświadczenia. Nasza firma oferuje zielone szkoły organizowane w różnych miejscach naszego kraju.


Wśród naszych propozycji znalazły się wyjazdy o charakterze artystycznym, sportowym oraz te z nastawieniem na odkrywanie fascynującej historii. W zależności od preferencji można wybierać spośród zielonych szkół organizowanych na Kaszubach, w Bieszczadach, w Kotlinie Kłodzkiej, a także nad Bałtykiem. Gwarantujemy, że nasza wykwalifikowana kadra została doskonale przeszkolona i wykazuje pełen profesjonalizm w podejściu do dzieci.


Chcesz uzyskać więcej szczegółów na temat organizowanych przez nas wyjazdów grupowych? Zapraszamy do naszej siedziby, która znajduje się na ul. Ratajczaka 26/111 w Poznaniu.Zielone szkoły Biskupin

BISKUPIN - "TROPEM NASZYCH PRADZIADÓW"

Pragniemy zabrać was w krainę naszych pradziadów, kolebkę naszej Państwowości. Na tej Zielonej Szkole zobaczycie jak kiedyś żyli ludzie tacy jak my, czym się zajmowali i gdzie początek miała nasza piękna Polska. (…więcej)
Zielone szkoły Bieszczady

5 DNI BEZ NUDY W BIESZCZADACH

Szkoła nie zawsze musi być nudna, zwłaszcza wtedy gdy zajęcia odbywają się pośród bieszczadzkich połonin. Z przyjaciółmi z klasy przeżyjesz u nas przygodę, spędzisz pięć dni wypełnionych atrakcjami od śniadania do kolacji, poznasz jeden z najpiękniejszych zakątków Polski - Dzikie Bieszczady. (…więcej)
Zielone szkoły - artystyczna dusza

ZIELONA SZKOŁA Z ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ

Celem prowadzonych przez artystów warsztatów, jest doskonalenie sprawności manualnych, pobudzanie twórczej inwencji i artystycznej ekspresji oraz wprowadzenie w świat projektowania, charakteryzacji i stylizacji. (…więcej)
Zielone szkoły Kaszuby

Z WIZYTĄ NA KASZUBACH

Zapraszamy do krainy w północnej Polsce, będąca częścią Pomorza, którą zamieszkują Kaszubi. Kaszuby są uznawane za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski - z tego względu często określane są mianem "Szwajcarii Kaszubskiej". (…więcej)
Zielone szkoły Karkonosze

KARKONOSZE - NIE TYLKO PIĘKNE GÓRY

Karkonosze-wspaniałe pasmo górskie i jednocześnie najwyższe pasmo górskie Sudetów i zarazem Czech, które atrakcyjnością ustępuje chyba tylko Tatrom. Położone na stosunkowo niewielkim obszarze (ok. 200 km2 w granicach RP), w południowo-zachodnim krańcu Polski. (…więcej)
Zielone szkoły - camp Bieszczady

CAMP BIESZCZADY

Wybierz się z nami na niezapomnianą , zamień wygodny ośrodek na polowe łóżko w bazie namiotowej przy OSW SKALNY, gdzie zamieszkasz w wojskowych namiotach typu NS, ciesząc się atmosferą w gronie przyjaciół i blaskiem ogniska. (…więcej)
Zielone szkoły - Kotlina Kłodzka

KOTLINA KŁODZKA I OKOLICE

Porzućcie na chwilę szkolne sale klasowe i poddajcie się wewnętrznej sile odkrywania tajemnic polskich Sudetów, która bez wątpienia drzemie w każdym z Was. Bliski kontakt z naturą w górskim klimacie „naładuje Wasze baterie” i w pełni wypoczęci oraz zrelaksowani wrócicie do dalszej nauki. (…więcej)
Zielone szkoły - Praga i Kotlina Kłodzka

PRAGA I KOTLINA KŁODZKA

Porzućcie na chwilę szkolne sale klasowe i poddajcie się wewnętrznej sile odkrywania tajemnic polskich Sudetów, która bez wątpienia drzemie w każdym z Was. Bliski kontakt z naturą w górskim klimacie „naładuje Wasze baterie” i w pełni wypoczęci oraz zrelaksowani wrócicie do dalszej nauki. (…więcej)
Zielone szkoły - Kazimierz Dolny

ZIELONA SZKOŁA NAD WISŁĄ - KAZIMIERZ DOLNY

Dajcie się porwać do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, gdzie Wisła jest piękna jak nigdzie indziej. Przygoda, którą tu przeżyjecie to mieszanka wybuchowa doznań ekstremalnych, pięknych legend, tajemniczych zamków oraz dobrej zabawy. (…więcej)
Zielone szkoły - Magiczne Bieszczady

MAGICZNE BIESZCZADY

Szkoła nie zawsze musi być nudna, zwłaszcza wtedy gdy zajęcia odbywają się pośród bieszczadzkich połonin. Z przyjaciółmi z klasy przeżyjesz u nas przygodę, spędzisz pięć dni wypełnionych atrakcjami od śniadania do kolacji, poznasz jeden z najpiękniejszych zakątków Polski – Dzikie Bieszczady. (…więcej)
Zielone szkoły - Góry Sowie

TAJEMNICZE GÓRY SOWIE

Tutaj nie ma czasu na nudę! Góry Sowie to wspaniałe miejsce dla wszystkich żądnych przygód oraz dobrej zabawy, lubiących piesze wędrówki, ekstremalne atrakcje oraz zapierające dech w piersiach miejsca i widoki. (…więcej)
Zielone szkoły - Białka Tatrzańska

ZIELONA SZKOŁA - BIAŁKA TATRZAŃSKA

Tej zielonej szkoły nie zapomnicie nigdy. Spacery po najwyższych górach Polski, obcowanie z kulturą góralską, świeże powietrze i niepowtarzalny klimat. A to dopiero początek. Jeżeli w Tatry to tylko z nami i tylko z do Białki Tatrzańskiej. HEJ!!! (…więcej)
Zielone szkoły - Na wyspie Wolin

NA WYSPIE WOLIN

Zapraszamy nad nasze piękne morze. Międzyzdroje to jeden z najpiękniejszych nadmorskich kurortów. Przejdziecie się aleją gwiazd, wyjdziecie na spotkanie żubrom oraz weźmiecie udział w szkoleniu wojskowym na wesoło. (…więcej)
Zielone szkoły - Bałtycka przygoda

BAŁTYCKA PRZYGODA

Zapraszamy nad nasze piękne morze. Kołobrzegu nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta zielona szkoła, to mnóstwo luzu, dobrej zabawy i wypoczynku. Sprawdzimy również wasze zacięcie militarne, ale zawsze na wesoło. (…więcej)
CoccodrilloKorzystanie z serwisu wczasy-last-minute.com.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opublikowane na stronach wczasy-last-minute.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.